Taskbar (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Block settings
mn: Блок тохиргоонууд

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Region
mn: Бүс

en: Display
mn: Харуулах

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Block
mn: Хавтан

en: configure
mn: тохируулах

en: revert
mn: буцаах
