Taskbar (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
