Taskbar (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Item
si: අයිතමය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
