Taskbar (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Item
ug: تۈرلەر

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Source
ug: مەنبە

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: The block configuration has been saved.
ug: تارماق رايوندىكى تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: 1 week
ug: ھەپتە 1
