Taskbar (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Add item
af: Voeg item by

en: Block
af: Blok

en: configure
af: verstel

en: Source
af: Bron

en: revert
af: rol terug

en: 1 month
af: 1 maand

en: The block configuration has been saved.
af: DIe blok se konfigurasie is gestoor.
