Taskbar (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Region
ast: Rexón

en: Display
ast: Pantalla

en: Add item
ast: Amestar elementu

en: <none>
ast: <nengún>

en: Block
ast: Bloque

en: configure
ast: configurar

en: Items
ast: Elementos

en: revert
ast: desfacer
