Taskbar (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Block
az: Blok

en: Items
az: Elementlər

en: Provider
az: Provayder

en: Tools
az: Alətlər

en: Source
az: Mənbə

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Style
az: Stil

en: Migrate
az: Mirasiya

en: The block configuration has been saved.
az: Blok konfiqurasiyası yadda saxlanıldı.

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Link settings
az: Link parametrləri

en: Views settings
az: Görünüş parametrləri
