Taskbar (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Item
be: Элемент

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Block settings
be: Налады блокаў

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Region
be: Рэгіён

en: Display
be: Паказ

en: <none>
be: -Няма-

en: Block
be: Блок

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Items
be: Элементы

en: 1 year
be: 1 год

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Tools
be: Прылады

en: Source
be: Крыніца

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: revert
be: адкат

en: The block configuration has been saved.
be: Налады блоку захаваныя.

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: export
be: экспартаваць

en: 2 weeks
be: 2 тыдні
