Taskbar (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Region
bn: অঞ্চল

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: Block
bn: ব্লক

en: Items
bn: আইটেমসমূহ
