Taskbar (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Item
cy: Eitem

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Block settings
cy: Gosodiadau bloc

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Display
cy: Dangos

en: Add item
cy: Ychwanegu eitem

en: <none>
cy: <dim>

en: Block
cy: Bloc

en: configure
cy: ffurfweddu

en: Items
cy: Eitemau

en: Tools
cy: Arfau

en: Style
cy: Arddull

en: revert
cy: dychwelyd

en: Role specific visibility settings
cy: Gosodiadau gwelededd swyddogaeth peodol

en: The block configuration has been saved.
cy: Mae ffurfweddiad y bloc wedi ei gadw.
