Taskbar (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Item
hr: stavka

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Block settings
hr: Postavke bloka

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Region
hr: Regija

en: Display
hr: Prikaz

en: Add item
hr: Dodaj stavku

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Block
hr: Blok

en: configure
hr: prilagodi

en: Items
hr: Stavke

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Tools
hr: Alati

en: Source
hr: Izvor

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Style
hr: Stil

en: revert
hr: vrati

en: Role specific visibility settings
hr: Postavke vidljivosti stranice za specifičnu ulogu

en: The block configuration has been saved.
hr: Postavke bloka spremljene.

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst
