Taskbar (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Item
hu: Tétel

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Region
hu: Régió

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Add item
hu: Elem hozzáadása

en: <none>
hu: < nincs >

en: Block
hu: Blokk

en: configure
hu: beállít

en: Items
hu: Tételek

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Tools
hu: Eszközök

en: Source
hu: Forrás

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Style
hu: Stílus

en: revert
hu: visszaállítás

en: Migrate
hu: Költöztetés

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: Role specific visibility settings
hu: Felhasználói szerepköröktől függő megjelenítés

en: The block configuration has been saved.
hu: A blokk beállításai el lettek mentve.

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Item name
hu: Tétel neve

en: Save item
hu: Tétel mentése

en: export
hu: exportálás

en: 2 weeks
hu: 2 hét

en: Frontpage
hu: Címlap

en: Custom text
hu: Egyéni szöveg

en: Link settings
hu: Hivatkozásbeállítások

en: Views settings
hu: Nézetek beállításai

en: Example modules
hu: Példamodulok
