Taskbar (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Block settings
jv: Setelan blok

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Add item
jv: Tambahana item

en: <none>
jv: <nihil>

en: Block
jv: Blok

en: configure
jv: konfigurasi

en: Items
jv: Item

en: revert
jv: balékna

en: The block configuration has been saved.
jv: Pengaturan blok uwis disimpen.
