Taskbar (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Item
km: ធាតុ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Region
km: តំបន់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Block
km: ប្លុក

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Items
km: ធាតុ

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Role specific visibility settings
km: ​ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ​ជាក់លាក់​របស់​តួនាទី

en: The block configuration has been saved.
km: ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ប្លុក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក​ ។
