Taskbar (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (13 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Role specific visibility settings
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ରୋଲ୍ ର ଦୃଶ୍ୟମାନ୍ୟତା ବିନ୍ୟାସ

en: The block configuration has been saved.
or: ବ୍ଲକ୍ ବିନ୍ୟାସ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇଯାଇଛି
