Taskbar (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Region
ps: سيمه

en: Block
ps: غونډ

en: Items
ps: توکي

en: Tools
ps: توكي

en: Source
ps: سرچينه

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Style
ps: ډول

en: Link settings
ps: تړونی امستنې
