Taskbar (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Item
sv: Artikel

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Block settings
sv: Blockinställningar

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Add item
sv: Lägg till post

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: configure
sv: konfigurera

en: Items
sv: Poster

en: 1 year
sv: 1 år

en: Provider
sv: Leverantör

en: Tools
sv: Verktyg

en: Source
sv: Källa

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Activity
sv: Aktivitet

en: Style
sv: Stil

en: revert
sv: återställ

en: Migrate
sv: Migrera

en: 1 month
sv: 1 månad

en: Role specific visibility settings
sv: Rollspecifika visningsinställningar

en: The block configuration has been saved.
sv: Blockinställningarna har sparats.

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Save item
sv: Spara post

en: export
sv: exportera

en: 2 weeks
sv: 2 veckor

en: Frontpage
sv: Startsida

en: Custom text
sv: Anpassad text

en: Link settings
sv: Inställningar för länk

en: Views settings
sv: Inställningar för vyer

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
sv: Att göra: Lägga till en beskrivande text här som skall visas i användargränssnittet.
