Taskbar (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Block settings
am: የጥምር ቅንብሮች

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Region
am: ክልል

en: Add item
am: ዓይነት ጨምር

en: Block
am: ጥምር

en: configure
am: ውቀር

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Tools
am: መገልገያዎች
