Taskbar (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Block settings
bs: Postavke blokova

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Block
bs: Blok

en: configure
bs: podesi

en: Tools
bs: Alati

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Style
bs: Stil

en: revert
bs: vratiti

en: Role specific visibility settings
bs: Postavke vidljivosti specifične za korisničke uloge.

en: The block configuration has been saved.
bs: Postavke bloka su sačuvane.
