Taskbar (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Item
ca: Element

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Block settings
ca: Paràmetres de bloc

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Region
ca: Regió

en: Display
ca: Visualització

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: <none>
ca: Cap

en: Block
ca: Bloc

en: configure
ca: configura

en: Items
ca: Elements

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Tools
ca: Eines

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Style
ca: Estil

en: revert
ca: reverteix

en: Migrate
ca: Migració

en: Role specific visibility settings
ca: Paràmetres de visibilitat específics del rol

en: The block configuration has been saved.
ca: S'ha desat la configuració del bloc.

en: Frontpage
ca: Portada

en: Custom text
ca: Text personalitzat

en: Views settings
ca: Paràmetres del Views
