Taskbar (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Item
el: Αντικείμενο

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Block settings
el: Ρυθμίσεις μπλοκ

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Region
el: Περιοχή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Add item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: <none>
el: <κανένα>

en: Block
el: Μπλοκ

en: configure
el: ρύθμιση

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Provider
el: Πάροχος

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Style
el: Στυλ

en: revert
el: επαναφορά

en: Role specific visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας του ρόλου του χρήστη

en: The block configuration has been saved.
el: Οι ρυθμίσεις του μπλοκ αποθηκεύτηκαν.

en: Frontpage
el: Αρχική σελίδα

en: Custom text
el: Προσαρμοσμένο κείμενο
