Taskbar (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Item
fi: Nimike

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Block settings
fi: Lohkon asetukset

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Region
fi: Alue

en: Display
fi: Näyttö

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Block
fi: Lohko

en: configure
fi: Muokkaa

en: Items
fi: Aiheet

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Tools
fi: Työkalut

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Style
fi: Tyyli

en: revert
fi: palauta

en: Migrate
fi: Muuta

en: Role specific visibility settings
fi: Roolikohtaiset näkyvyysasetukset

en: The block configuration has been saved.
fi: Lohkon asetukset on tallennettu.

en: export
fi: lataa

en: Frontpage
fi: Etusivu

en: Custom text
fi: Muokattu teksti

en: Link settings
fi: Linkkiasetukset

en: Views settings
fi: Näkymien asetukset

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja
