Taskbar (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: The block configuration has been saved.
hy: Բլոկի կարգավորումը պահպանված է
