Taskbar (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Item
ja: 項目

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Block settings
ja: ブロックの設定

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Region
ja: リージョン

en: Display
ja: 表示

en: Add item
ja: 項目を追加

en: <none>
ja: <なし>

en: Block
ja: ブロック

en: configure
ja: 設定

en: Items
ja: アイテム

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Tools
ja: ツール

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Style
ja: スタイル

en: revert
ja: 戻す

en: Migrate
ja: 移行

en: Role specific visibility settings
ja: 役割固有の表示設定

en: The block configuration has been saved.
ja: ブロックの設定が保存されました。

en: export
ja: エクスポート

en: Frontpage
ja: フロントページ

en: Custom text
ja: 独自のテキスト

en: Link settings
ja: リンク設定

en: Views settings
ja: Views設定
