Taskbar (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Item
lv: Ieraksts

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Region
lv: Reģions

en: Display
lv: Ekrāns

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: <none>
lv: <neviena>

en: Block
lv: Bloks

en: configure
lv: konfigurēt

en: Items
lv: Vienumi

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Tools
lv: Rīki

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Style
lv: Stils

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Migrate
lv: Migrēt

en: Role specific visibility settings
lv: Lietotājiem specifiski redzamības iestatījumi

en: The block configuration has been saved.
lv: Bloka konfigurācija saglabāta.

en: export
lv: eksportēt

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi
