Taskbar (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: The block configuration has been saved.
my: block အစိတ်အပိုင်းများအားသိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ
