Taskbar (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ
