Taskbar (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Block settings
eo: Agordo de blokoj

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Region
eo: Regiono

en: Add item
eo: Aldonu eron

en: Block
eo: Bloko

en: configure
eo: agordu

en: Items
eo: Eroj

en: Provider
eo: Provizanto

en: revert
eo: malfari

en: Role specific visibility settings
eo: Rolspecifaj agordoj pri videblo

en: The block configuration has been saved.
eo: Blokagordoj konserviĝis.
