Taskbar (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Item
gu: નંગ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Tools
gu: સાધનો

en: Migrate
gu: સ્થળાંતર
