Taskbar (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Item
he: פריט

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Region
he: איזור

en: Display
he: תצוגה

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: <none>
he: <ללא>

en: Block
he: בלוק

en: configure
he: הגדרות

en: Items
he: פריטים

en: Provider
he: ספק

en: Tools
he: כלים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Style
he: סגנון

en: revert
he: שחזר

en: Migrate
he: מיגרציה

en: Role specific visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות אישית

en: The block configuration has been saved.
he: תצורת הבלוק נשמרה.

en: AJAX
he: אג'אקס

en: export
he: ייצוא

en: Frontpage
he: דף הבית

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Link settings
he: הגדרות קישור

en: Views settings
he: הגדרות היבטים
