Taskbar (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Block settings
ka: ბლოკის პარამეტრები

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Add
ka: დამატება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Display
ka: ჩვენება

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Block
ka: ბლოკი

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Items
ka: ელემენტები

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Style
ka: სტილი

en: revert
ka: დაბრუნება

en: The block configuration has been saved.
ka: ბლოკის კონფიგურაცია შენახულია.
