Taskbar (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Block
kk: Блок

en: configure
kk: баптау

en: Items
kk: Элементтер

en: Role specific visibility settings
kk: Нақты көрінетін шарттар рөлі

en: The block configuration has been saved.
kk: Блок параметрлері сақталды.
