Taskbar (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Block settings
mr: ब्लॉक चे सेटिंग्स

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Display
mr: दाखवा

en: Block
mr: भाग

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Tools
mr: साधने
