Taskbar (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Item
ne: वस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Block
ne: ब्लक

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
