Taskbar (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet
