Taskbar (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Add item
sl: dodaj nov menijski vnos

en: <none>
sl: <brez>

en: Block
sl: Blok

en: configure
sl: nastavi

en: Items
sl: Notice

en: revert
sl: povrni

en: Role specific visibility settings
sl: Vidnost določena glede na vlogo

en: The block configuration has been saved.
sl: Konfiguracija bloka je bila shranjena.
