Taskbar (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Region
sq: Sektori

en: Add item
sq: Shto një zë

en: Block
sq: Bllokuar

en: configure
sq: konfigurimi

en: Items
sq: Elementët

en: revert
sq: rikthe

en: Role specific visibility settings
sq: Regullimet e dukshmërisë sipas rolit të caktuar

en: The block configuration has been saved.
sq: Konfigurimi i bllokut u ruajt.

en: export
sq: eksporto
