Taskbar (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Item
sr: Производ

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Block settings
sr: Подешавања Блока

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: Block
sr: Блок

en: Provider
sr: Провајдер

en: Frontpage
sr: Насловна страна
