Taskbar (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Item
vi: Mục

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Block settings
vi: Các thiết lập khối

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Region
vi: Vùng

en: Display
vi: Hiển thị

en: Add item
vi: Thêm mục

en: <none>
vi: <không>

en: Block
vi: Khối

en: configure
vi: cấu hình

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: revert
vi: trở lại

en: Role specific visibility settings
vi: Cấu hình hiển thị tùy theo vai trò người dùng

en: The block configuration has been saved.
vi: Cấu hình của khối đã được lưu lại.

en: export
vi: xuất ra

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
vi: TODO Viết mô tả để hiển thị trong UI.
