Taskbar (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Region
bg: Област на сайта

en: Display
bg: Дисплей

en: Add item
bg: Добави елемент

en: <none>
bg: <не>

en: Block
bg: Блокирай

en: configure
bg: конфигурирай

en: Items
bg: Новини

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: revert
bg: връщане

en: Role specific visibility settings
bg: Настройки за видимостта в зависимост от ролите

en: The block configuration has been saved.
bg: Конфигурацията на блока беше записана.
