Taskbar (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Item
cs: Položka

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Add item
cs: Přidat položku

en: <none>
cs: <žádné>

en: Block
cs: Blok

en: configure
cs: nastavení

en: Items
cs: Položky

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Tools
cs: Nástroje

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Style
cs: Styl

en: revert
cs: vrátit

en: Role specific visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti podle uživatelské role

en: The block configuration has been saved.
cs: Nastavení bloku bylo uloženo.

en: Save item
cs: Uložit položku

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Views settings
cs: Nastavení pohledů
