Taskbar (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Item
et: Kirje

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Region
et: Regioon

en: Display
et: Kuva

en: Add item
et: Lisa element

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Block
et: Plokk

en: configure
et: seadista

en: Items
et: Kirjed

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Tools
et: Tööriistad

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Style
et: Stiil

en: revert
et: tühista

en: Migrate
et: Migreeri

en: Role specific visibility settings
et: Rollipõhised nähtavuse seaded

en: The block configuration has been saved.
et: Ploki seadistus on salvestatud.

en: export
et: ekspordi

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Link settings
et: Lingi seaded

en: Views settings
et: Vaate seaded
