Taskbar (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Item
eu: Elementua

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Region
eu: Atal

en: Display
eu: Bistaratu

en: Add item
eu: Itema gehitu

en: Block
eu: Blokea

en: configure
eu: konfiguratu

en: Items
eu: Elementuak

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Tools
eu: Tresnak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Style
eu: Estiloa

en: revert
eu: leheneratu

en: Migrate
eu: Migratu

en: Role specific visibility settings
eu: Funtzio konkretuentzako ikusgarritasun aukerak

en: The block configuration has been saved.
eu: Blokearen konfigurazioa gorde da.

en: export
eu: esportatu

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua
