Taskbar (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Item
is: Hlutur

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Block settings
is: Blokkastillingar

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Region
is: Svæði

en: Display
is: Sýna

en: Add item
is: Bæta við hluta

en: <none>
is: <enginn>

en: Block
is: Blokk

en: configure
is: stilla

en: Items
is: Hlutir

en: Tools
is: Tól

en: Style
is: Stíll

en: revert
is: bakfæra

en: Role specific visibility settings
is: Stillingar á sýnileika eftir hlutverki.

en: The block configuration has been saved.
is: Stilling á blokk hefur verið vistuð.
