Taskbar (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: View
nn: Sjå på

en: Block
nn: Blokk

en: configure
nn: konfigurer

en: Items
nn: Element

en: revert
nn: tilbakestill

en: Role specific visibility settings
nn: Rollestyrte visningsinstillingar

en: The block configuration has been saved.
nn: Konfigurasjon av blokken er lagra.

en: Link settings
nn: Lenkeinnstillingar
