Taskbar (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Item
oc: Element

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Block settings
oc: Paramètres del blòt

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Display
oc: Afichatge

en: Add item
oc: Apondre un element

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Block
oc: Blòt

en: configure
oc: configurar

en: Items
oc: Elements

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Style
oc: Estil

en: revert
oc: restablir

en: Role specific visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat especificas al ròtle

en: The block configuration has been saved.
oc: La configuracion del blòt es estada enregistrada.

en: export
oc: exportar

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Custom text
oc: Tèxte personalizat
