Taskbar (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Item
th: รายการ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Block settings
th: การตั้งค่าบล็อก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Display
th: แสดงผล

en: Add item
th: เพิ่มเมนูย่อย

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Items
th: จำนวน

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Role specific visibility settings
th: การแสดงบล็อคตามระดับผู้ใช้ที่กำหนด

en: The block configuration has been saved.
th: ตั้งค่าบล็อคแล้ว

en: Custom text
th: กำหนดรูปแบบข้อความเอง
