Taskbar (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Item
gl: Elemento

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Block settings
gl: Axustes do bloque

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Region
gl: Área

en: Display
gl: Visualización

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Block
gl: Bloque

en: configure
gl: configurar

en: Items
gl: Elementos

en: Provider
gl: Proveedor

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Source
gl: Orixe

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Style
gl: Estilo

en: revert
gl: volver

en: Migrate
gl: Migrar

en: Role specific visibility settings
gl: Opcións de visibilidade específicas para cada rol

en: The block configuration has been saved.
gl: Gardouse a configuración do bloque.

en: 1 week
gl: 1 semana

en: export
gl: exportar

en: 2 weeks
gl: 2 semanas

en: Custom text
gl: Texto personalizado
