Taskbar (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Item
sk: Položka

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Add item
sk: Pridať položku

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Block
sk: Blok

en: configure
sk: konfigurácia

en: Items
sk: Položky

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Tools
sk: Nástroje

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Style
sk: Štýl

en: revert
sk: vrátiť

en: Role specific visibility settings
sk: Nastavenie viditeľnosti podľa kategórie používateľov

en: The block configuration has been saved.
sk: Nastavenie bloku bolo uložené.

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Link settings
sk: Nastavenia linky
