Taxonews (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Archive
de: Archiv

en: Vocabularies
de: Vokabulare

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Creation date
de: Erstellungsdatum

en: Total views
de: Seitenansichten gesamt
